248 | POHLED NA HRADČANY Z PETŘÍNA
MULTRUS Josef (1898 – 1957)
- starting price: 55 000 CZK
- hammer price: 75 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 71 x 105 cm, rámováno, signováno vlevo dole Multrus.